free site builder
KURUMSAL;

Selis Medya 2000 yılına kadar grafik tasarım hizmeti vermekteydi, 2000 yılı itibari ile grafik tecrübesini web tasarım ile birleştirerek bilişim sektörüne geçiş yaptı, Selis Medya'nın yaptığı tüm işlerde grafik tasarımlar her zaman dikkat çekmiştir. Günümüzde Selis Medya bünyesinde yapılan işlere baktığımızda web tasarım, mobil site, profesyonel fotoğraf çekimleri "mekan çekimi, ürün çekimi, yemek çekimi, cast çekimi, moda çekimi, 360 sanal tur çekimi" Profesyonel kamera çekimleri "kısa film, reklam filmi, tanıtım filmi, green screen çekimler" ve prodüksiyonları.
Tamamladığımız her proje sonrasında bizim için gerçek hizmet o an itibari ile başlamaktadır, teknolojiyi yakından takip eden Selis Medya tüm yenilikler konusunda siteleri güncel tutmaktadır. Bilişim sektörünün en büyük sorunu olan destek hizmeti konusunda bizler çok titiz davranmaktayız.
Sektöre girdiğimiz günden bu güne 1000 den fazla memnun müşteriden bir tanesini kaybetmek bizim için asla affedilemez.
2000 ilk web projemizi gerçekleştirdik. "Heyecan vericiydi"
2004 yoğun müşteri arayışı ve devamlılık çabaları
2006 profesyonel fotoğraflar çekmeye başladık
2008 profesyonel video çekmeye başladık
2010 360 derece sanal tur çekmeye başladık
2011 sanal tur umduğumuzdan çok daha büyüdü ve bir portal açıp hepsini orada toplamaya karar verdik. "Sanal Tur Türkiye'nin doğuşu"
2012 sanal turda fark yaratma çalışmalarımız ile tüm çekimlerimizi hdr yapmaya karar verdik, "daha çok emek fakat müthiş kaliteli sonuçlar"
2015 1000'den fazla web projesi, 10.000'den fazla sanal tur projesi tüm Türkiye ve yurt dışından iş talepleri.
2018 İzmir'de ilk Profesyonel Greenbox Stüdyomuzu açtık. Bu stüdyoda reklam filmleri, müzik klipleri, youtuber videoları çekebilmekteyiz.